667 945 801

REGULAMIN SKLEPU


Właścicielem Sklepu Internetowego e-butysportowe.pl jest firma e-butysportowe.pl ul. Długa 4 86-300 Grudziądz,  NIP 876-217-88-70 działająca na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Grudziądza.

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 9-13.

Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą realizowane następnego dnia roboczego.

W sklepie e-butysportowe.pl nie jest konieczne zakładanie konta aby dokonać zakupu. Konieczne natomiast jest podanie aktywnego numeru telefonu lub adresu e-mail w celu weryfikacji zamówienia.

Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone e-mailem.

Zamówienia zrealizowane (wysłane) nie mogą być anulowane – dotyczy przesyłek pobraniowych, kupujący może zrezygnować z odebrania paczki zamówionej i wysłanej za pobraniem, ale będziemy domagać się zwrotu kosztów przesyłek w obie strony do wysokości faktycznie poniesionych kosztów.

Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę Sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający o tym fakcie zostanie poinformowany e-mailowo.

Zamawiający ma możliwość zmiany, korygowania oraz anulowania złożonego i potwierdzonego zamówienia, wysyłając e-maila na adres: ebutysportowe@gmail.com nie później niż do momentu jego zrealizowania. Nie dotyczy to zamówień już wysłanych, zrealizowanych.

Zastrzegamy sobie możliwość czasowego braku określonego towaru, jeśli jest oferowany jako: na zamówienie, co może wydłużyć okres realizacji zamówienia. W takich wypadkach klient zostanie poinformowany telefonicznie lub drogą elektroniczną o zaistniałym fakcie oraz najbliższym możliwym terminie realizacji tego zamówienia. Klient może w takiej sytuacji anulować zamówienie.

Informacje umieszczone na stronie sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Zamówiony towar będzie dostarczany kurierem.

Koszty przesyłki:

13 zł przesyłka kurierska opłacona przelewem bankowym

16 zł przesyłka pobraniowa kurierem - płatnośc przy odbiorze


Ceny w Sklepie Internetowym e-butysportowe.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto). Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu w postaci paragonu, jeśli kupujący w formularzu otrzymanym po zakupie nie zaznaczył opcji faktura.

Koszty transportu podane w Sklepie dotyczą przesyłek na terytorium Polski, koszty przesyłek do innych krajów ustalane są indywidualnie dla każdej przesyłki po wcześniejszym kontakcie e-mailowym lub telefonicznym.

W przypadku wyboru sposobu płatności “przelew”, towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia. Jeśli wpłata dotrze na nasze konta do godziny 13-tej towar jest wysyłany tego samego lub następnego dnia roboczego (zgodnie z harmonogramem wysyłek).

Klient ma prawo – zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do czternastu dni od daty otrzymania produktu.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy przesłać oraz z towarem. Należy w nim podać pełne dane wraz z numerem telefonu oraz numerem rachunku bankowego. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania.

Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego niezwłocznie, najpóźniej w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.

Na wszystkie zakupione w naszym Sklepie produkty udzielana jest 24 miesięczna gwarancja z tytułu niezgodności towaru z umową.

Towar zakupiony w naszym Sklepie można wymienić, koszt przesyłki w obie strony pokrywa kupujący.

Rozmiar w centymetrach podany jest według tabel producenta. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne niezgodności ze stanem faktycznym. Na życzenie klienta możemy dokonać pomiaru ręcznego rozmiaru odzieży/obuwia.

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na stronie sklepu www.e-butysportowe.pl należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na stronach sklepu użyte są w celach informacyjnych.

W tytule wpłaty prosimy wpisać numer zamówienia oraz podać dane adresowe.

Konto:

e-butysportowe.pl

ul. Długa 4 
86-300 Grudziądz


BANK PKO S.A.
08 1240 3998 1111 0010 6895 6195


Kontynuuj
Dołącz do nas
MAPA DOJAZDU:
TU NAS ZNAJDZIESZ: GRUDZIĄDZ UL. DŁUGA 4

e-butysportowe.pl
ul. Długa 4
86-300 Grudziądz

Tel: 667 945 801
Tel: 607 052 283


Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 10.00 - 18.00
Sob.       10.00 - 14.00

dostawa towaru kurierem
wymień lub zwróć
w ciągu 14 dni
gwarancja jakości
Znajdź nas na Allegro
Nike,Puma,Adidas,Reebok,Buty sportowe