665 557 747

REGULAMIN SKLEPU

1) Właścicielem Sklepu Internetowego e-butysportowe.pl jest firma e-butysportowe.pl ul. Długa 4 86-300 Grudziądz, NIP 876-217-88-70 działająca na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Grudziądza.

2) Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 9-13. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą realizowane następnego dnia roboczego w zależności od dostęności towarów. Realizacja zamówienia może potrwać od 1 do 4 dni roboczych.

3) W sklepie e-butysportowe.pl nie jest konieczne zakładanie konta aby dokonać zakupu. Konieczne natomiast jest podanie aktywnego numeru telefonu lub adresu e-mail w celu weryfikacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone e-mailem.

a) Zamówienia zrealizowane (wysłane) nie mogą być anulowane – dotyczy przesyłek pobraniowych, kupujący może zrezygnować z odebrania paczki zamówionej i wysłanej za pobraniem, ale będziemy domagać się zwrotu kosztów przesyłek w obie strony do wysokości faktycznie poniesionych kosztów. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę Sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający o tym fakcie zostanie poinformowany e-mailowo.

b) Zamawiający ma możliwość zmiany, korygowania oraz anulowania złożonego i potwierdzonego zamówienia, wysyłając e-maila na adres: ebutysportowe@gmail.com nie później niż do momentu jego zrealizowania. Nie dotyczy to zamówień już wysłanych, zrealizowanych. Zastrzegamy sobie możliwość czasowego braku określonego towaru, co może wydłużyć okres realizacji zamówienia nawet do 7 dni roboczych. W takich wypadkach klient zostanie poinformowany telefonicznie lub drogą elektroniczną o zaistniałym fakcie oraz najbliższym możliwym terminie realizacji tego zamówienia. Klient może w takiej sytuacji anulować zamówienie. Informacje umieszczone na stronie sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

c) Zamówiony towar będzie dostarczany kurierem. Koszty przesyłki: 13 zł przesyłka kurierska opłacona przelewem bankowym 16 zł przesyłka pobraniowa kurierem - płatnośc przy odbiorze Ceny w Sklepie Internetowym e-butysportowe.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto). Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu w postaci paragonu, jeśli kupujący w formularzu otrzymanym po zakupie nie zaznaczył opcji faktura. Koszty transportu podane w Sklepie dotyczą przesyłek na terytorium Polski, koszty przesyłek do innych krajów ustalane są indywidualnie dla każdej przesyłki po wcześniejszym kontakcie e-mailowym lub telefonicznym. W przypadku wyboru sposobu płatności “przelew”, towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia. Jeśli wpłata dotrze na nasze konto do godziny 13-tej towar jest wysyłany tego samego lub następnego dnia roboczego (zgodnie z harmonogramem wysyłek).

4) Klient ma prawo – zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do czternastu dni od daty otrzymania produktu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy przesłać oraz z towarem. Należy w nim podać pełne dane wraz z numerem telefonu oraz numerem rachunku bankowego. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT).

a)Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania. Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego niezwłocznie, najpóźniej w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.

5) Na wszystkie zakupione w naszym Sklepie produkty udzielana jest 24 miesięczna gwarancja z tytułu niezgodności towaru z umową. Towar zakupiony w naszym Sklepie można wymienić, koszt przesyłki w obie strony pokrywa kupujący. Rozmiar w centymetrach podany jest według tabel producenta. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne niezgodności ze stanem faktycznym. Na życzenie klienta możemy dokonać pomiaru ręcznego rozmiaru odzieży/obuwia. Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na stronie sklepu www.e-butysportowe.pl należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na stronach sklepu użyte są w celach informacyjnych.

W tytule wpłaty prosimy wpisać numer zamówienia oraz podać dane adresowe. Konto: e-butysportowe.pl ul. Długa 4 86-300 Grudziądz BANK PKO S.A. 08 1240 3998 1111 0010 6895 6195

                                                                    -----------------------------------------------------------

W obecnym systemie prawnym zasady przetwarzania danych osobowych reguluje w szczególności Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
Przetwarzanie danych osobowych Użytkowników odbywa się wyłącznie w celu zrealizowania ich zakupów oraz w celu umożliwienia nam informowania ich o naszej ofercie i dopasowania jej do potrzeb Klientów.


e-butysportowe.pl zbiera i przetwarza dane osobowe pozyskiwane za zgodą użytkowników stron internetowych prowadzonych przez e-butysportowe.pl Nikodem Kotowski, w tym klientów sklepu internetowego, użytkowników serwisu newslettera i innych funkcjonalności strony www.e-butysportowe.pl, w tym zapisywanych w plikach cookiesDane osobowe pozyskiwane są od osób, których dotyczą – użytkowników stron i klientów e-butysportowe.pl, którzy dokonali rejestracji na stronie sklepu internetowego.

Administratorem powyższych danych osobowych będzie e-butysportowe.pl oraz wszelkie podmioty z nią powiązane i od niej zależne, zarówno osobowo, jak i kapitałowo, bezpośrednio lub za pośrednictwem innych podmiotów, oraz nasi zaufani partnerzy.


Cele przetwarzania danych osobowych.

- optymalizacja procesów podejmowanych przez klientów czynności, w szczególności poprzez usprawnienie i ułatwienie procesu zakupu, dostawy, reklamacji czy zwrotu,

- budowanie oferty optymalnie dopasowanej do potrzeb klientów,

- informowanie klientów o produktach i promocjach,Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem administrator danych osobowych (e-butysportowe.pl) może przekazać dane osobowe podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.Jakie Klient ma prawa w stosunku do swoich danych?

Klient ma prawo do żądania dostępu do danych, do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Może również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw, w tym do:

1) uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie przetwarzania danych zawartych w takim zbiorze;

2) uzyskania wyczerpującej informacji, czy taki zbiór istnieje, oraz do ustalenia administratora danych, adresu jego siedziby i pełnej nazwy;

3) uzyskania informacji o źródle, z którego pochodzą dane jej dotyczące, chyba że administrator danych jest zobowiązany do zachowania w tym zakresie w tajemnicy informacji niejawnych lub zachowania tajemnicy zawodowej;

4) uzyskania informacji, od kiedy przetwarza się w zbiorze dane jej dotyczące, oraz podania w powszechnie zrozumiałej formie treści tych danych;

5) uzyskania informacji o sposobie udostępniania danych, a w szczególności informacji o odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym dane te są udostępniane;

5.1) uzyskania informacji o przesłankach podjęcia rozstrzygnięcia, o którym mowa w art. 26a ust. 2;

6) żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane;

7) wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych;


Podstawy prawne przetwarzania danych osobowych przez e-butysportowe.pl?

Każde przetwarzanie danych osobowych musi być oparte na zgodnej z obowiązującymi przepisami i właściwej podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w celu świadczenia usług i sprzedaży towarów jest niezbędność do wykonania umów (regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz).
Podstawą prawną dopasowywania treści usług do zainteresowań użytkowników stron internetowych i usług prowadzonych przez e-butysportowe.pl, zapewnienie ich bezpieczeństwa oraz pomiary/ analizy i ich udoskonalanie, jak również marketing własny e-butysportowe.pl jest tzw. uzasadnionym interesem administratora danych osobowych. Przetwarzanie danych w celach marketingowych, w tym profilowanie oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie dobrowolnej zgody, którą można wyrazić zaznaczając przycisk „zgadzam się”, znajdujący się obok treści oświadczenia.

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne. Klient może ją w dowolnym momencie wycofać.Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Kontynuuj
Dołącz do nas
MAPA DOJAZDU:
TU NAS ZNAJDZIESZ: GRUDZIĄDZ UL. DŁUGA 4

e-butysportowe.pl
ul. Długa 4
86-300 Grudziądz


Tel: 665 557 747


Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 10.00 - 18.00
Sob.       10.00 - 14.00

dostawa towaru kurierem
wymień lub zwróć
w ciągu 14 dni
gwarancja jakości